VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA „5 SPORTO DIENOS“

plakatas2 naujasAsociacija „Savas miestas“ – organizuoja vaikų dienos vasaros poilsio dienos stovyklą 

„5 sporto dienos“

Mūsų tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, todėl per 5 dienas vaikučiai turės galimybę išbandyti ir susipažinti su 5 sporto šakomis.

Visos stovyklos metu daugiausiai dėmesio bus skiriama populiariausiai sporto šakai– futbolui!

Šis žaidimas skirtas ir berniukams, ir mergaitėms, trokštantiems žaisti ir nebūtinai lankantiems futbolo būrelį. Užsiėmimai vyks žaidybine, atitinkamai amžiaus grupei adaptuota forma. Dėmesį skirsime vaikų socializacijai, komandos formavimui, savęs pažinimui, gerai nuotaikai ir bendruomeniškumui kurti.

Stovykloje su vaikais draugaus profesionalūs pedagogai, kūno kultūros specialistai, atsakingi, kūrybingi ir savo darbą išmanantys vadovai, kurie padės vaikams pažinti ir atrasti save. Stovykla skirta vaikams, kuriems patinka aktyviai leisti laisvalaikį, užsiimti įdomia ir aktyvia veikla. Čia jiems bus sudarytos pačios geriausios sąlygos. Puikios kokybės Europos standartus atitinkanti futbolo aikštė ir sportiška S. Dariaus ir S. Girėno stadiono aplinka leis patirti neišdildomų įspūdžių, susipažinti su naujais draugais ir smagiai praleisti laiką!!!

Stovyklos metu vaikai išbandys šias sporto šakas:

Krepšinis
Fechtavimas
Futbolas
Rankinis
Lauko tenisas

Stovykloje Jūsų lauks garsios sporto žvaigždės, kurios papasakos apie sporto šakas, savo pasiekimus ir įvairias sporto pasaulio subtilybes.

Datos: I pamaina – 08.01 – 08.05
II pamaina – 08.08 – 08.12
Kaina – 75 Eur.

Papildoma registracija į III pamainą
08.16 – 08.19 ( Kaina 60 eur.)

Registracija: Tel: +370 (672) 35 081, +370 (601) 26 004

STOVYKLOS NUOSTATAI:

(VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS nuostatai