Sveikatingumo ir sporto miestelio dalyviai

acroyogaACRO YOGA

Pirmieji ir vieninteliai šalyje, vieni aktyviausių visoje Europoje ir stiliaus skirto visų amžiaus grupių ir fizinių nepajėgumų žmonėms pradininkai pasaulyje.
Akrobatinė joga – ne tik vienas iš pačių gražiausių sportų pasaulyje, bet kartu ir socialinis bei naudingas visam kūnui – vienintelis pilno ciklo sportas pasaulyje kur jėgos ugdymo, lankstumo formavimo, sąnarių apsaugos ir giliųjų raumenų (būtinų išlaikyti kūno formoms ir sveikam stuburui) formavimas yra neatsiejami, esminiai komponentai.


kaunodienaKAUNO DIENA

Regiono lyderis – „Kauno diena”– didžiausią tiražą turintis dienraštis Kauno apskrityje


rkaukenogrupe

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams, kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba mes padedame patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams. Mes turime vieną paprastą tikslą – palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Mes norime jiems padėti išgyventi diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.


teida

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.Renginio metu pristatysime DJO GLOBAL raumenų stimuliacijos aparatus Compex, skirtus tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams. Susidomėjusius pakviesime juos išbandyti ir įvertinti privalumus.


linija

Sveikatingumo centras „Linija“ – treniruoklių salių, grupinių treniruočių ir baseino paslaugas teikiantis kompleksas.

Renginio dalyviams ir žiūrovams atliksime „Kūno kompozicijos tyrimą“, kuris parodo tokius matmenis kaip: organizme esančio vandens, riebalų bei raumens masės santykį. Turint tokio tyrimo duomenis, žmogui galėsime suteikti rekomendacinio pobūdžio konsultaciją, kaip pakeisti šiuos rodiklius į teigiamus ir sveikatai naudingus.


jturistai

Kauno jaunųjų turistų centras

Neformaliojo ugdymo įstaiga , dirbanti su vaikais nuo 7 iki 19 metų, skiriamas dėmesys vaikų ir jaunimo pažinimo, saviraiškos poreikiams ugdyti, padedama jiems tapti aktyviais visuomenės nariais, ugdant specialiąsias kompetencijas Centre dirbama pagal neformalaus švietimo programas.


camiyoga

CamíJoga Ore – tai naujo tipo joga, kai tradicinės jogos pozos (asanos) persipina su akrobatikos elementais, ir visa tai atliekama naudojant medžiaginę tamprią juostą.

CamíJoga Ore – tai magiška galia, išlaisvinanti fizinį ir mentalinį kūną nuo įtampos ir, svarbiausia, suteikianti Jums džiaugsmą ir padedanti atrasti laimę.


sport4u

SPORT 4U – Sporto ir laisvalaikio apranga ir avalynė.


startukas

Sporto klubas „Startukas“ organizuoja treniruotes vaikams nuo 4 metų amžiaus, vaikai sportuoja didelėse lengvosios atletikos maniežo erdvėse. Treniruočių krūvis parenkamas pagal vaiko amžių ir gebėjimus. Treniruotėse atliekamos įvairiausios estafetės, bėgimai ir kiti raumenų stiprinimo pratimai, kurie užtikrina tinkamą vaiko vystymąsi ir gerą sveikatą. Užsiėmimų metu vaikai ne tik sportuoja, bet ir mokomi sveikos gyvensenos, organizuojamos pažintinės išvykos ir sportiniai renginiai, varžybos.Taip pat kviečiame sportuojančių vaikų tėvelius prisijungti sportuoti kartu, sustiprinti visą kūną ir pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Treniruotes vaikams ir tėvams veda profesionalūs treneriai.


minordija

UAB „Minordija“ yra pirmaujanti žaliavų konditerijos ir duonos gaminiams tiekėja Lietuvoje.

Reginio metu norime pristatyti, reprezentuoti „tyra tyra“ tirštuosius vaisių ir daržovių kokteilius. Pristatymas vyktų dalinant kokteilius renginio dalyviams ir svečiams, kadangi toks šaltas gėrimas puikiai tinka pradėti dieną ar atsigaivinti prieš ar po treniruotės.


Sveikatingumo studija „Ieva GYM“ – Sporto klubo paslaugos tai uždarose patalpose vykdoma komercinė veikla, atlygintinai teikiamos paslaugos, skirtos paslaugų vartotojams mankštintis, fiziniam aktyvumui palaikyti.


4active

“4Active” judesio laboratorija viso renginio metu kviečia dalyvius nemokamai konsultuotis, kaip taisyklingai pasirinkti bėgimo avalynę, testuoti patinkančius batelius bei gauti naudingus patarimus. Nepraleisk progos išsirinkti bėgimo batelius su profesionalų pagalba!


leki

SABINA, LT UAB – LEKI šiaurietiškojo ėjimo, trekkingo, slidinėjimo lazdų atstovas Lietuvoje


nvspl

NVSPL atlieka asmens ir visuomenės sveikatos priežiūrai reikalingus mikrobiologinius, virusologinius, parazitologinius, imunologinius, imunofermentinius, serologinius, hematologinius, cheminius, toksikologinius, fizikinius, molekulinius, bendraklinikinius ir kitus aplinkos bei klinikinius-diagnostinius laboratorinius tyrimus.

Mugės metu susipažinsime lankytojus su NVSPL laboratorijos atliekamais tyrimais, atsakysime į rūpimus klausimus. Taip pat bus galimybė nemokamai ištirti vandenį. Gyventojams, atsinešusiems vandens mėginį, indikatoriniais metodais buvo nustatomas vandens kietumas, nitritai, nitratai bei Ph.

Fizikinių tyrimų poskyrio specialistai atliks elektromagnetinių laukų matavimus nuo mobiliųjų telefonų taip pat supažindins plačiau apie atliekamus fizikinius matavimus.

Mikrobiologinių tyrimų poskyrio specialistai pristatys laboratorijoje atliekamus mikrobiologinius tyrimus, demonstruos parazitinių kirmėlių pavyzdžius bei ant aplinkos paviršių gyvenančių mikroorganizmų kolonijas Petri lėkštelėse.


kenguros

Kenguros.lt Serifikuotų instruktorių komanda,vykdanti veiklą Lietuvoje,bei Lavijoje,pradedant užsiėmimais su klientais baigiant naujų instruktorių paruošimu.Kangoo Jumps sportas Lietuvoje gyvuoja 2metus ir sėkmingai tęsia savo sportinę veiklą.


mul

“Rind projektai” – Nacionalinės sporto atributikos ir lietuviškų suvenyrų prekyba Lietuvoje ir Lietuvių bendruomenėse užsienio šalyse.

Prekiaujame nacionaline sporto sirgalių atributika: marškinėliais, bliuzonais, šalikais, vėliavomis, kepuraitėmis, kojinėmis ir suvenyrais: pakabukais, apyrankėmis, puodeliais, riešinėmis, apyrankėmis.


vyta

VšĮ „Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA“ vykdo visų amžiaus grupių švietimą ir studijas, įvairių rinkų bei meno terapijos poveikio tyrimus, organizuoja kvalifikacijos kėlimą, rengia ir vykdo projektus bei ugdymo programas, organizuoja renginius, parodas.

VšĮ„Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA“ suteiks galimybę atsipalaiduoti ir sukelti malonias emocijas nemokamai išbandant tapybos ant vandens malonumą.


pesplanus

Pes Planus – tai ortopedijos įmonė, kuri rūpinasi tiek pacientų tiek ir sportininkų sveikata bei profilaktika. Bėgikams siūlome:

  • Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimus
  • Vidpadžius bėgimui
  • Individualų bėgimo batelių įvertinimą ir parinkimą.

Parodos  metu prekiausime ortopediniais vidpadžiais bėgimui, sportinėmis kompresinėmis kojinėmis bei aukštos kokybės sportiniais įtvarais.
12 metų patirtį ortopedijoje turintis ortopedas technikas konsultuos dėl vidpadžių pasirinkimo bei pritaikymo.


rio-smelio-arena

UAB „Tinklinio arena“ – uždara “RIO” smėlio pramogų arena.


strakaliukas

Vaikų sporto centras “Strakaliukas” – tai studija, kurioje mažyliai ugdys savo fizinius gebėjimus. Čia vaikai bus mokomi taisyklingų pratimų, judesių, kurie padės vaikams augti, atrasti savo stipriąsias savybes ir sustiprins silpnesnes. Visa tai profesionalaus trenerio pagalba bus pateikiama ne sunkių pratimų, bet įvairių užduočių, žaidimų ir rungčių pavidalu.


abili

UAB „Abili“, remdamasi biomechaniniais sprendimais, kuria produktus bei atlieka tyrimus sveikatos gerinimui.

Pagrindinės įmonės veiklos:

  • Treniravimosi įrenginių kūrimas (sporto, reabilitacijos ir sveikatinimo);
  • Ergonominių produktų platinimas;
  • Biomechaninių tyrimų atlikimas su „Mo-cap“ – 3D judesių matavimo ir analizės sistema;
  • Interaktyvus 3D personažų kūrimas.

UAB „Abili“ yra oficialus ergonominių produktų „Humantool“ (Suomija) platintojas Lietuvoje.


girstutis

“Girstučio baseinas” – Girstučio baseinas vienas ir didžiausių ir moderniausių sporto kompleksų Lietuvoje. Po komplekso stogu įsikūrę net 3 baseinai, treniruoklių salė, nusileidimo kalnelis, pirčių zona, 4 sūkurinės vonios, masažo studija, sulčių baras-kavinė. Savaitgaliais sporto kompleksas virsta pramogų parku šeimoms. Mėgstantiems grupines treniruotes, baseinas siūlo aqua aerobiką, pilatesą, mankštas ant irklenčių, senjorų ir nėščiųjų mankštas, mokymosi plaukti treniruotes vaikams ir savaitgaliams.


aconitum

UAB Aconitum – viena iš maisto papildų lyderių Lietuvoje, veiklą vystanti jau daugiau nei 17 metų! Įmonėje įdiegtos net dvi kokybės užtikrinimo sistemos (GGP ir RVASVT), o naujos maisto papildų ir vaistų sudėtys kuriamos kartu su Lietuvos ir užsienio mokslininkais. „Aconitum“ nuolat diegia naujausias technologijas laboratorijose ir gamyboje.


impuls

Sveikatingumo klubų tinkas “IMPULS” – tai moderniausios Lietuvoje treniruoklių salės, saunų ir poilsio zonos, baseinai, erdvios grupinių užsiėmimų salės, funkcinėms treniruotėms skirtos zonos, laisvų svorių zonos, profesionalūs treneriai. Renginio metų pasiūlysime pasitikrinti jėgas bei atlikti kūno sudėties analizę bei pasikonsultuoti su treneriais. Taip pat bus galimybė įsigyti IMPULS lanksčią narystę be nario įstojimo mokesčio


kjs

“Kauno jogos studija” – moderni tradicija. www.kjs.lt


wudang-tao

Rytų kultūros studija – “WUDAG TAO” www.wudang.lt


kaunovsb

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Veikla:
• Kauno miesto gyventojų gyvensenos ir elgsenos stebėsena ir jos pokyčių analizė;
• visuomenės sveikatos gerinimo ir ligų profilaktikos programų įgyvendinimas, sveikos gyvensenos propagavimo veiklų vykdymas;
• vaikų ir moksleivių sveikatos priežiūos bendrojo lavinimo ugdymo įstaigose vykdymas;
• visuomenės sveikatos priežiūros specialistų veiklos ugdymo įstaigose koordinavimas;
• sveikatą stiprinančių dienų ir programų inicijavimas ir įgyvendinimas kartu su partneriais;
• žinių apie sveiką gyvenseną skleidimas ir sveikos gyvensenos propagavimas, informacijos gyventojams apie sveikatinimo priemones ir renginius teikimas;
• metodinės medžiagos, susijusios su sveikatinimo veikla, leidimas;
• steigėjo ar įgalioto asmens nustatytų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių įgyvendinimas

Mugės metu Kauno VSB specialistai matuos kraujospūdį, atliks CO2 koncentracijos iškvėpiamame ore matavimus, bus organizuojama viktorina sveikatos klausimais. Dalyvių laukia prizai.


ipulsus

„iPulsus studija“ – tai naujai įsikūrusi inovatyvių sveikatingumo sprendimų studija bei mokslinės technologinės plėtros centras, kuris vykdys mokslinę tiriamąją ir projektinę veiklą sveikatingumo srityje.
„iPulsus studijos“ veiklos:
Pažangūs sveikatingumo sprendimai – nuo testavimų iki konkrečių veiksmų strategijos.
Testavimai paremti biogrįžtamuoju ryšiu:
(HRV, Kinect, FMS, NASM, TOGU PAB, NII ir kiti metodai);
Korekcinės ir funkcinės treniruotės kūno integralumui;
Inovatyvios fizinio krūvio valdymo treniruotės (su iPulsus Squad 6D sistema);
Asmeninės konsultacijos ir mokymai (tikslinių fizinio aktyvumo programų sudarymas, sveikatingumo strategijos, aktyvus senėjimas, kūno balansas);
Mokslinė tiriamoji ir projektinės veikla sveikatingumo srityje.

laipiojimo-centras

Laipiojimo entuziastams pavadinimas „Miegantys drambliai“ žinomas jau ne vienerius metus. Kelių bendraminčių įkurta nedidelė „Miegančių dramblių“ salė šiandien išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse. Čia daug šviesos ir erdvės, o svarbiausia, visada pasitinka draugiška atmosfera. Kasdien sutiksite bent vieną iš mūsų, nes čia mūsų antrieji namai. Mums svarbu Jus pakalbinti, pamokyti laipiojimo ar asmeniškai patarti renkantis inventorių ir paslaugas, bei išgirsti Jūsų pasiūlymus prie arbatos puodelio.